Czy mogło dojść do zatrzymania rozwoju płodu w 33-tygodniu?

witam, jestem w 33 tygodniu ciąży. moje dziecko w 28 tyg. ważyło 1200-1300g, od tamtej pory nie wiele urosło bo waży teraz jakieś 1400g. sama też nie przytyłam, jestem na diecie z powodu objawów cholestazy ciążowej. Czy mogło dojść do zatrzymania rozwoju płodu? ponadto w ostatnich wynikach wyszły mi trójglicerydy na poziomie 300. czy to normale jeśli jestem na diecie wątrobowej?

Lek. Michał Lenard

Poziom trójglicerydów jest podwyższony. Powinna Pani pozostawać pod opieką swojego ginekologa, który zaleci odpowiednie dla Pani postępowanie. Pozdrawiam!