Czy mogło to być plamienie implantacyjne?

Witam cieplutko. Mam 26 lat i chcemy zaczać się starać z mężem o dziecko. 23 kwietnia mialam miesiączkę z odstawienia tabletek hormonalych. 5 maja mialam dosć mocne bóle podbrzusza (przypuszczam, że to byla owulacja). Na początku maja dość intensywnie "przytulaliśmy" się z mężem, takze moglo dojsc do zaplodnienia. Przed braniem antykoncjepcji hormonalnej cykle mialam jak w zegarku 27 dniowe. Wczoraj tj. 16 maja mialam plamienie, myslalam, ze to miesiaczka, ale trwało to tylko 1,5 dnia. Na początku jasnobrązowe plynne plamki, pozniej troche gestsze, ciemno brązowe, ale tylko przy podcieraniu się po toalecie. Zrobilam dzis test, wyszedl negatywny. Czy to byla miesiączka w 22 dniu cyklu, czy mogło być to plamienie implantacyjne? Dziekuję za odpowiedź. Pozdrawiam. Anna

Lek. Tomasz Budlewski

Mogło być implantacyjne proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa wcześniej proponuje oznaczyć poziom beta hcg