Czy mogło to mieć wpływ na poziom hcg?

Witam,mam pytanie odnośnie testu Pappa który miałam w 12 tyg.ciąży. Wyniki wg.lekarza są niepokojące i skierował mnie na amniopunkcje. Mój wiek 35 lat,USG prawidłowe, wszystko w normie,jednak wolne B-hcg bardzo wysokie 161,6 iu/I odpow. 3,663 MiN, Pappa 2,308 MoM,odpow. 0,642 MoM.Trisomia 21 z 1:248 skorygowane na 1:238. W rodzinie nie mam przypadków chorób genetycznych, Nie mam nałogów, zdrową 12l. córkę. Niestety moje Tsh wyniosło w 10tyg. 0,23. Czy mogło to mieć wpływ na poziom hcg??Lekarz wystraszył mnie że z 200 złych wyników Pappa,3 na 4 jego pacjentki amniopunkcje potwierdziły Downa a ja jestem tym 4 złym wynikiem, więc to chyba wyrok??Proszę o szczerą kompetentną odpowiedź, czy jest nadzieja?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę spokojnie wykonać diagnostyke wypowiedz dr ze u niego jest taka statystyka nie jest to wypowiedz miarodajna ,nalezy patrZec bardziej globalnie