Czy mogrena i agorafobia z lękami są połączone?

Dzień dobry. Mam na imię Patrycja, mam 32lata. Choruję na agorafobię z lękami. Nie stwierdzono u mnie nadciśnienia choć jakiś czas brałam leki pod kontrolą kardiologa, ponieważ miałam ciśnienie 140/90, 150/100. Teraz mam skoki co jakiś czas od130 do 140 na 90-95. Na agorafobię biorę setaloft 100mg. I zauważyłam że od czasu brania występuje u mnie migrena czy to wszystko jest jakoś połączone ze sobą?

Lek. Michał Lenard

Migrena może być skutkiem ubocznym działania leku. Sugeruję wizytę u swojego lekarza, który w miarę możliwości zmodyfikuje Pani leczenie. Pozdrawiam!