Czy mój bHCG jest wiarygodny?

Dzisiaj robiłam test beta hcg z krwi (22 dzień cyklu), 7 dni po owulacji. Wynik to 0,100 czy jest to wynik już wiarygodny czy zbyt wcześnie zrobiłam test?

Lek. Paweł Szadkowski

Jest to wynik ujemny, ale może być zbyt wcześnie. Warto powtórzyć badanie.

Lek. Tomasz Budlewski

a ile trwa cykl? sądzę że zbyt wcześnie

Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.