Czy mój biust może po odchudzaniu zmaleć?

witam , niedługo mam ślub moja waga 55/56kg 168wzrostu , nosze rozmiar biustonosza 60D i takie miseczki mam wszyte w sukienkę ślubną chcę schudnąć 2kg i robić przez miesiąc ćwiczenia na boczki abs jednak boję się że dużo mi spadnie biust i miseczki będą za duże? czy przy tak małym ubytku wagi może mi dużo spaść z biustu ?

Po co się odchudzać przy wadze 56kg i wzroście 168? tak, z biustu też spala się tkanka tłuszczowa. może niekoniecznie zmniejszy się rozmiar przy utracie 2 kg. wszystko zależy od tego, jaki jest typ sylwetki. Pozdrawiam

Dzień dobry,

redukcja 2 kg nie powinna wpłynąć na wielkość biustu.

Zmniejszanie się gruczołów piersiowych obserwujemy zazwyczaj przy większej redukcji masy ciała.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga