Czy mój chłopak ma zaburzenia osobowości?

witam,mam podejrzenia że mój mąż cierpi na zaburzenia osobowości,opiszę ostatnią sytuację,np.ostatnio kiedy byliśmy na wczasach doszedł do przypadkowych dziewczyn i klepnął je w pośladki(mniemam że był to popis przed kolegą) kiedy zrobiłam mu awanturę krzyczał na mnie ze jestem nienormalna bo on nigdy czegoś takiego by niezrobił-zastanawia mnie cała ta sytuacja bo jak ktoś mający świadomość jak się zachował potrafi zrzucic na mnie winę.Dodam że takich sytuacji było mnóstwo
KOBIETA ponad rok temu

Witaj,
Nie można stwierdzić, po jednym epizodzie, że twój Chłopak ( mąż) cierpi na zaburzenia osobowości. Natomiast z całą pewnością można stwierdzić, że macie problem dotyczący waszych relacji. Może należałoby się zastanowić nad wizytą u specjalisty.
Pozdrawiam
Dorota Kotarska

Witam Panią Serdecznie,

Myślę, że warto byłoby umówić się wspólnie z Mężem na konsultację i pracę terapeutyczną specjalistyczną, aby skutecznie popracować nad relacjami w Waszym związku.

Z życzeniami wszystkiego najlepszego,
Irena Mielnik-Madej