Czy mój facet to naprawdę ten jedyny?

Witam;)  Tego, co do siebie czujemy, nie da się opisać żadnymi słowami. On mnie kocha całym swoim sercem i ja jego. Ale ;( ostatnio zauważyłam, że on często mówi o swoich kuzynkach i że z nimi często pisze.

Nie wiem dlaczego, ale najbardziej mnie zabolało jak byliśmy się przejść, a on zobaczył już z bardzo daleka swoją kuzynkę i jak już byliśmy jakieś 20 m od niej zaczął z nią gadać, źrenice miał poszerzone. Poczułam się jakby mnie przy nim w ogóle nie było. Gadał z nią któtko, ale nie odwracał od niej wzroku;(

KOBIETA ponad rok temu

Witam!

Związek dwojga ludzi powinien opierać się na zaufaniu i bliskości. Jesteście razem już jakiś czas i znacie się na tyle, by móc otwarcie rozmawiać o problemach. Dlatego warto porozmawiać z chłopakiem o tym, co Cię martwi w jego zachowaniu i jak się wtedy czujesz. Rozmowa pozwoli poznać także jego punk widzenia.

Sądzę, że powinnaś też zastanowić się, czy nie reagujesz zbyt emocjonalnie na takie sytuacje. Będą z kimś w związku nie zdobywasz praw do wyłączności uwagi i zainteresowania tej osoby. Mimo tego, że ludzie się kochają, potrzebują także kontaktu z innymi osobami i rozmowy z nimi. Myślę, że powinnaś to dobrze przemyśleć i zastanowić się, jak rozwiązać ten problem. Razem możecie nad tym popracować, przez co zbliżycie się do siebie i poznacie jeszcze lepiej.

Pozdrawiam