Czy mój guz na ręce może oznaczać mięsaka?

Witam Mam guza na ręce.Mimo nie widocznych zmian i ognisk na rezonansie,onkolog po usg podejrzewa mięsaka,czy jest taka możliwość mimo ,że rezonans nic nie wykazal

Lek. Michał Lenard

Niestety, jest to możliwe. Sugeruję ściśle stosować się do zaleceń swojego onkologa. Możliwe, że do postawienia rozpoznania konieczne będzie wykonanie biopsji. Pozdrawiam!