Czy mój kosmetyk mógł spowodować reakcję alergiczną po roku od jego stosowania?

Używam pewnego kosmetyku od roku. Czy możliwe jest, że nagle zaczął powodować reakcję alergiczną, chociaż wcześniej nie było z tym problemu?

Dzień dobry, powinna Pani zaprzestać stosowania kosmetyku na pewien czas, by móc zaobserwować, czy to on jest sprawcą obecnego problemu. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.