Czy mój lęk to objaw nerwicy lękowej?

Od 2 lat czuje lęk i strach. Narasta przed spotkaniem z ludźmi. Nie potrafię wyjść załatwić swoich spraw na miasto poniewaz się boję. Gdy z kims rozmawiam nie potrafię patrzeć w oczy bo zaczyna mi się platac język do tego od czasu do czasu występują natrectwa mimiczne. Czy to nerwica lękowa

Dzień Dobry Pani,

Aby rzetelnie zdiagnozować niepokojące Panią symptomy, jest potrzeba bezpośredniej konsultacji specjalistycznej, w Poradni Zdrowia Psychicznego, celem diagnostyki oraz leczenia psychoterapeutycznego, najlepiej
w paradygmacie poznawczo-behawioralnym.

Z życzeniami dla Pani pomyślności!

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605