Czy mój niemowlak zaraził się kiłą?

Witam. Chcialabym dowiedziec sie od Państwa czy jest mozliwosc ze moja 9 miesieczna coreczka zaraziła sie kiła.? jakis czas temu dowiedzialam sie ze moja mama ma kiłe. nie wiadomo jeszcze od kiedy itp. dopiero bedzie jechala do szpitala na badania . Wiadomo jak to babcia ze calowala wnuczke itp. Moja mama jakis czas temu bardzo dlugo przechodziła angine ropna , czy moze byc to objaw jakis tej kiły ?? Bardzo mi zalezy na szybkiej odpowiedzi. i rady czy mam wykonac corke jakies badania itp.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się dla pewności do lekarza pediatry . Raczej mało prawdopodobne lecz lepiej dmuchać ma zimne