Czy mój opis mammografii jest prawidłowy?

OPIS MAMMOGRAFII: Piersi o silnie wysyconej, gruczolowo-wloknisej strukurze. Przy scinie klatki piersiowej prawej piersi pasmowate zageszczenie o wygldzie skupiska tkanki gruczolowej- widoczne w projekcji skosnej. W obrebie kwadrantow przysrodkowych (projekcja cc)

Lek. Michał Lenard

Opis nie wskazuje na nieprawidłowości, ale powinien być oceniony przez lekarza zlecającego badanie. Pozdrawiam!