Czy mój partner ma ciężkie chwile?

Mój chłopak ma „okres”? Jestem uczennica technikum i mam chłopaka od roku. Ostatnio z dnia na dzień stał się taki oschły. W szkole nawet nie przytuli ani nie pogada. Jedynie na przywitanie przytuli lub pocałuje ale tak od nie chcenia. W stosunku do swoich kolegów zachowuje się normalnie. Gdybym ja do niego nie napisała to on by się wogole nie odezwał. Ostatnio nie wytrzymałam i zapytałam go wprost co się dzieje. Odpowiedział mi ze sam tego nie wie. To ja go spytałam kiedy mu to przejdzie a on ze nie ma pojęcia i ze nie robi mi tego specjalnie. Co ja mam zrobić w takiej sytuacji?... Tęsknie za jego dawną osobą...

Dzień Dobry Pani,

Bazując na Pani opisie, nie doszukiwałabym się przyczyny chwilowego "ochłodzenia" ze strony Pani Chłopaka czasami tak się po prostu dzieje..

Z przesłaniem dla Pani radości,
irena.mielnik.madej@gmail.com

Dzień dobry! Czasem wystarczy cierpliwość. Być może Pani chłopak ma trudny czas. Warto o tym dłużej porozmawiać, jak będzie dobra okazja, a także porozmawiać o swoich odczuciach, wątpliwościach.