Czy mój partner może przechodzić załamanie nerwowe?

Co zrobić gdy facet z spokojnego miłego kochanego zamienia się w bardzo agresywnego. Wydaje mi się że mógł mieć załamanie nerwowe po tym jak wyrolowali go na pieniądze w pracy i bardzo źle potraktowali. Płakał bardzo dużo w tamtym okresie. Ponad 3 miesiące miał napady agresji, uspokoił się na 3 tygodnie(był taki jak kiedyś kochany troskliwy i miły) i znowu się zaczęła agresja. Dodam że nie może spać po nocach i podczas napadów agresji skarży się na bardzo silny ból głowy.

Dzień Dobry Pani,

Nie pozostaje nic innego, jak pomóc sobie, by osobiście skontaktować się
Pani Partnera z Poradnią Zdrowia Psychicznego, celem szczegółowej diagnostyki symptomatycznej oraz komplementarnego leczenia.

Z życzeniami dla Państwa powodzenia oraz radości,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605