Czy mój paznokieć zejdzie?

Witam.Cztery miesiące temu dokładnie w lutym stłukłam palec u nogi.Pierwsze kilka dni bardzo bolał i nie mogłam chodzić.Ale teraz już chodzę bez problemów.Jednak wciąż się zastanawiam nad tym że paznokieć nie zchodzi. Stłukłam palec drewnem.Nie byłam w lekarza. 3\4 paznokcia zaczyna powoli odrywać się, ale wciąż zostaje ta 1\4 niestłuczonego palca. Piszę to ponieważ chcę wiedzieć czy paznokieć zejdzie.Czy nowy paznokieć mi odrośnie??Proszę o odpisanie na to pytanie...

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Paznokcie u sto bardzo długo odrastają [rosną kilka razy wolniej niż paznokcie u rąk}. Powinien odrosnąć.