Czy mój penis jest normalny?

Witam, mam 22 lata. Mój penis pokryty jest białymi krostami, które mnie nie swędzą, ale brzydko to wygląda. Mam wątpliwości co do rozmiaru. W opadzie jest bardzo mały, podczas wzwodu: dł. 15 cm, obwód ok. 11,2 cm . Żołądź jest pomarszczony, a miejsca pomarszczenia są lekko szare. Czy ze mną jest wszystko ok? Czy można powiększyć penisa ćwiczeniami? Czy to bezpieczne i czy w ogóle jest to zasadne w moim przypadku? Pozdrawiam

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Pana penis jest normalnych rozmiarów i sądzę, że nie musi go Pan powiększać. Metody opisywane w internecie nie zawsze są skuteczne i bezpieczne. Warto w tej kwestii zasięgnąć rady seksuologa. Również w sprawie krostek i wyglądu żołędzi mógłby Pan skonsultować się z lekarzem urologiem lub seksuologiem. W razie potrzeby uzyska Pan również wskazówki co do leczenia.
Rozmiar członka nie decyduje o jakości współżycia. Kobiety wymagają od mężczyzn przede wszystkim zaangażowania, budowania poczucia bezpieczeństwa i czułości. Dzięki temu, jakim Pan jest człowiekiem, a nie jakiego dużego ma Pan penisa, może Pan zdobyć serce kobiety i zapewnić jej satysfakcję z życia erotycznego.

Pozdrawiam