Czy mój penis urośnie?

Mam 16 lat wzrost 193cm waga 80/85 kg i mam 11/12 cm penisa we wzwodzie. Czy on jeszcze mi urosnie??
16 LAT ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Rozmiar Twojego członka mieści się w szeroko pojętej normie. Ponieważ okres dojrzewania jeszcze się nie zakończył to można przypuszczać, iż długość penisa ulegnie zwiększeniu. Nie można jednak tego zagwarantować. Jeśli występują wątpliwości co do prawidłowości budowy narządów płciowych to należy udać się na wizytę do lekarza.