Czy mój poziom witaminy D3 jest zbyt niski?

Czy poziom witaminy d3 : 10 to mało? Odczuwam osłabienie. Miałem kolatanie serca ponieważ spadł mi potas. Ataki paniki ale już przechodzą jest coraz lepiej po 3 miesiącach. Dużo rzeczy sobie wmawiam. Odczuwam czasami odrealnienie czasami zawroty głowy i ból głowy. Miałem TK głowy tsh ft3 ft4 dużo innych badań wszystko ok. Tylko słabe właśnie Wit d3 gdy trafiłem do szpitala, potas i magnez 1.8(1.7-2.7) Suplementuje magnez potas witaminę d3 b6 oraz B12. Brałem przez trochę pramolan ale bolała po nim głowa więc przestałem. Ciągle jestem senny oraz budzę się szybko codziennie prawie o 5-6 rano gdy zawsze w wolne koło 9. Jak sobie pomóc? Odczuwam także osłabienie prawej strony ciała nie ze jakis niedowład tylko właśnie takie osłabienie. Najgorsze jest czasami to odrealnienie oraz popsula mi się koncentracja.

Witam,
radziłbym odwiedzić psychoterapeutę w Rzeszowie w celu zdiagnozowania co Panu jest. Na podstawie tego co Pan pisze nie można postawić diagnoty tylko spekulować a tego nie robimy.
Niemniej wygląda na to, że odpowiednia byłaby konsultacja psychoterapeutyczne lub jeżeli nie dostanie się Pan do psychoterapeuty to psychologiczna. Pozdrawiam