Czy mój problem to worki czy dolina łez?

Bardzo proszę o poradę jakie zabiegi w przypadku ,,worków pod oczami''. Miałam do tej pory karboksyterapię 6 zabiegów, Eyebag Solution 2x 2 ,Light Eyes Ultra 1 zabieg, ponieważ po tym zabiegu miałam wrażenie że jest jeszcze gorzej. W miedzy czasie miałam też wykonywane 3x osocze bogatopłytkowe na całą twarz i tutaj było super pod oczami na 4 dni.Zastanawiam się czy mój problem to ,,worki''czy dolina łez? Boję się wypełnienia kwasem hialuronowym bo jeśli to opuchlizna to będzie gorzej,tak?

Trzeba Panią zbadać, jeśli ma Pani przepuklinę tłuszczową, to rozwiązaniem jest tylko chirurgia plastyczna. Jeśli zaś problemem jest ubytek objętości, zabieg odpowiednim preparatem u doświadczonego lekarza medycyny estetycznej powinien przynieść poprawę. Można rozważyć jeszcze zabiegi laserowe, celem obkurczenia i poprawy jakości skóry powiek dolnych.