Czy mój przyrost b-HCG jest prawidłowy?

Witam,
mam pytanie odnośnie do wyniku beta HCG, czy będąc w 5 tyg. ciąży wynik 9200, a po dwóch dniach 13000 - jest wynikiem prawidłowym?

KOBIETA ponad rok temu

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!

Jest to bardzo dobry wynik, zwłaszcza dynamika poziomu hormonu beta HCG wskazuje na prawidłowy rozwój ciąży. Sam poziom jest mniej istotny, gdyż jest sprawą bardzo indywidualną.

Pozdrawiam serdecznie!