Czy mój stan wynika z rozchwiania po hormonach?

10.08.2018 po diagnostycznej abrazji wyszło Hyperplasia endometrii simplex, Fragmentami parva endocervicis.Lekarz zalecił Orgametril , brałam do 29.01.2019 r.Potem wystąpiła miesiączką ( skąpa ) w kolejnych miesiącach tylko skąpe plamienie. Od 1 maja plamienie ale 15. maja obfite krwawienie ze skrzepami. Teraz nadal plamie. Wizytę mam mieć 31 maja. Co robić? wyniki morfologii są słabe. Proszę o poradę. Czy leki pomogą? czy mój stan to rozchwianua po hormonach? Mam 45 lat.

Mam nadzieje że na wizycie udało się rozwiązać wątpliwości. Pozdrawiam