Czy mój ukochany mnie zdradza?

Witam Mam problem spotykam się z chłopakiem od prawie roku, spotykamy się w weekendy i jak mamy czas. Ostatnio przez przypadek odblokowała jego telefon i była wiadomość od dziewczyny, umawiali się na drinka. Spytałam go co się dziele on tłumaczył że to jego koleżanka z bardzo dawna i jeżeli chcę możemy do niej zadzwonić i wyjaśnić że nic ich nie łączy.Dał mi do sprawdzenia cały telefon Niby uwierzyłam ale ciągle mnie to dręczy.

Mgr Ewa Wójcik Psychologia

Witam,
wydaje mi sie, że spotykanie sie raz w tygodniu do wybrania meżczyzny na kandydata do dalszego bycia razem to duzo za mało :)
Jeden sms z propozycja wyjscia na drinka jeszcze nic nie znaczy. Oznacza jedynie, że Pani chlopak znajduje na to czas.
Moze powinniscie spotykac sie jeśli to mozliwe codziennie?
Przy spotykaniu sie codziennie ma Pani szanse zaobserwowac jakim rzeczywiscie jest czlowiekiem, z kim sie spotyka, co robi kiedy sie nudzi i jak sie zachowuje kiedy jest smutny, zły, zmeczony...to spowoduje, że nie bedzie pani rozczarowana.
Po roku bedzie znala go Pani 6 razy lepiej niż teraz.
Zwiazki na odleglosc maja sens gdy ludzie sie juz wczesniej znali oraz powinny zmierzac do bycia razem. To bedzie bardziej bezpieczne dla obu stron.
Na weekemd zawsze mozna sie "przygotowac".
Pozdrawiam!
Życze wytrwałosci!

Przy barku zaufania i podejrzliwości długo związek się nie utrzyma. Jeśli dochodzą oskarżenia ( a szczególnie niesłuszne) to tym bardziej., zwłaszcza ,że niewiele Was łączy, jak do tej pory. Warto oczywiście szczerze porozmawiać - tylko nie oskarżać, a raczej powiedzieć o swoich odczuciach, obawach. jest to pewien rodzaj odsłonienia się, ale to w takich chwilach możemy zyskać pewność kim jest ta druga osoba, na ile mogę na nią liczyć. Dobrze też wytyczyć granice, na ile będąc w związku można mieć osobiste relacje z innymi własnymi znajomymi. To zależy tylko od Was.