Czy mój wynik badania piersi to coś niepokojącego?

Witam, niepokoje sie dzisiejszym wynikiem usg piersi. Wynik brzmi tak: na godz.9 ok 1 cm od otoczki guzek lity nieregularny ze zwapnieniami o wymiarach ok 10 mm. BIRADS 4. Dodam ze przy ucisku podczas badania bolal. Mam 33 lata. Dziekuje z gory za udzielenie mi wszelkich informacji co moze oznaczac taki wynik

Lek. Paweł Szadkowski

BIRADS 4 oznacza zmianę podejrzaną, która wymaga weryfikacji, najpewniej biopsji. Z wynikiem proszę się udać do lekarza, w celu zaplanowania dalszej diagnostyki.