Czy mój wynik bHCG oznacza, że wystąpiło poronienie samoistne?
Witam 01.09mialam ostatnia miesiączkę 11.10robilam bth hcg wynik był 231 następne badanie 15.10 wynik 492 17.10 kolejny wynik 523 dziś byłam u ginekologa chciałam zrobić USG powiedział że to za wcześnie na wykrycie ciąży pozamacicznej kazał mi powtórzyć bth hcg i dziś wynik 521 czy to oznacza że wystąpiło poronienie samoistne...ja już nic nie rozumiem .nadmienie że staram się bardzo długo o dziecko i to jest pierwszą taka sytuacja

KOBIETA, 38 LAT ponad rok temu
Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania
Wynik badania może wskazywać na obecność ciąży pozamacicznej, ale konieczne będzie potwierdzenie tego rozpoznania w USG w terminie wyznaczonym przez Pani ginekologa. Sugeruję stosować się do jego zaleceń. Pozdrawiam!