Czy mój wynik TSH uniemożliwia zajście w ciążę?

Dzień dobry, od 3 miesięcy staramy się z mężem o dziecko. Mój wynik TSH to 2,8. Ginekolog powiedział mi że wynik jest w porządku i powinnismy starać się dalej, natomiast lekarz rodzinny nastraszył mnie że w tym wieku (26l.) TSH powinno być w okolicach 2,0 jeśli chcę mieć dziecko. Proszę o poradę, mam się czym martwić?

Szanowna Pani, na ogół przyjmuje się że podczas starań o dziecko wartość TSH powinna wynosić < 2.5