Czy moja ciąża obumarła?

Witam, ostatnia miesiaczke miałam 05.03.. zrobiłam test 08.04 wyszedł negatywny , nadal nie dostałam miesiączki więc zrobiłam test 20.04 i wyszedł on pozytywny . 05.05 udałam sie do ginekologa jednakze pani doktor powiedziała ze wygląda to na 4 tydz ciąży a nie na8 jak by to wynikało z ostatniej miesiączki.. Powiedziała też ze ciąża obumarla lub też zaszłaM w nią później. Strasznie sie martwię , jest mi przykro i smutno .. ps. Kazała przyjść na kontrolę za 2 tyg. czy może być rozncA ?

Lek. Katarzyna Szymczak

Miesiączkuje Pani regularnie? Być moze doszlo do uwolnienia dodatkowej komórki jajowej i wtedy zaszła Pani w ciąże.