Czy moja córka ma alergię?

Moja córka ma 6 lat i często choruje na infekcjie dróg oddechowych. Nieraz ma kaszel, nieraz gorączkę 3-dniową, katar. Podaję jej lek w tabletkach i antybiotyk. Jak leżała w szpitalu, to miała robione badanie z krwi, surowicy, i wyszło, że jest alergikiem. Nie wiem, co mam robić, bo częto mi choruje, niby przeziębienie. Jak mam sprawdzić na co ma alergię?

Witam!

Opisany problem wymaga wizyty u alergologa. Tylko dokładny wywiad , badanie fizykalne i badania dodatkowe pomogą zdiagnozować problem i zaordynować odpowiednia terapię. Najczęściej wykonywane testy w kierunku konkretnych alergenów, to testy skórne - płatkowe oraz Prick i badania poziomu swoistych immunoglobulin IgE przeciwko potencjalnym alergenom.

Pozdrawiam