Czy moja córka powinna utrzymywać kontakt z ojcem?

Witam mam taką sytuację . Jestem po rozwodzie 3 lata wychowuję sama córkę lat 9. Były mąż mieszka w tym samym mieście co my , po ucieczce od niego ( znęcał się psychicznie i fizycznie na mnie , na córce psychicznie.) Przez rok od ucieczki nie widywała się z Nim , później zaczęli się widywać do momentu kiedy córka miała dość jego wypytywania dodam że umie manipulować ludźmi. Przestała chodzić do niego nie chce z nim rozmawiać ani pisać esemesów . A najgorsze jest to że po godzinie 16 nie chce wychodzić na miasto bo może go spotkać . Wiem że tęskni za Nim ale boi się nawet do niego napisać. Byląm u różnych psychologów ale ich a zwłaszcza ostatniej Pani zadziwiła . Nie wiem co mam zrobić ponieważ on mnie obwinia że to ja jej bronie i moje tłumaczenie nie przekonuje go. A znów nie chcę córki namawiać do kontaktu z Ojcem. Jak powinnam to rozwiązać.

Dzień dobry!

Czy kontakty są w jakiś sposób uregulowane sądownie? Czy były przeprowadzane badania w RODK czy OZSS?

Pozdrawiam!