Czy moja dawka leku jest już za duża?

28 lat, choroba hashimoto od 5 miesięcy. Wyniki: Listopad 2017 tsh 3,4 Grudzień 2017 tsh 1,6 Styczeń 2018 tsh 0,33 Luty tsh 0,20 Dodam ze staram się o dziecko. Czy moja dawka leku jest już za duza ? słyszałam ze w tej chorobie tsh w końcu odbija w górę i najlepiej poczekać o tego momentu ze zmiana dawki? Tylko ja już przy tsh 0,2 zaczynam żle się czuć.

Lek. Michał Lenard

TSH jest faktycznie za niskie, co świadczy o zbyt dużej dawce leku, ale o zmianie dawkowania powinien zadecydować lekarz, u którego leczy się Pani z powodu choroby Hashimoto. Pozdrawiam!