Czy moja dieta przy grzybicy musi być aż tak restrykcyjna?

Witam. Po nietrafionej dosyć długiej antybiotykoterapii nabawilam się grzybicy jamy ustnej oraz uszu. Lecz się flukonazolem oraz maści do uszu perval. Jestem również na diecie. I tutaj moje pytanie czy dieta ta rzeczywiście powinna być aż tak restrykcyjne? Jem w zasadzie tylko warzywa i białe mięso. Zero cukru białej maki przypraw i owoców. W ciągu miesiąca schudłam prawie 9kg.co w moim przypadku 165 cm wzrostu daje na ten moment wagę 46kg.czy to naprawdę zdrowe? A może ta dieta nie musi być aż tak restrykcyjne jak opisują w internecie? Proszę o radę co jeść by nie dokarmiac candida a jednocześnie nie o słabo ac swojego organizmu.. M

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udać się do lekarza prowadzącego leczenie i kierować się ściśle jego zaleceniami.