Czy moja dieta redukcyjna jest odpowiednio zrównoważona?

Witam Mam pytanie dotyczące mojej diety redukcyjnej 2000 kalorii.Czy jest odpowiednio zrównoważona; Białka 150gr Tłuszcze 60gr Węglowodany 220gr Jest to około 2000kalorii.Cel; ze 106 kg zdrowe odchudzenie.Wiek 44lata,wzrost 180cm,bieganie 40min,5dni w tygodniu,jeden dzień wolny od diety;Sobota-do 4000kalorii. Żywność jak najmniej przetworzona, dużo warzyw, jarzyn,chude mięso do 300gr Dzień.Ziarna, zboża,ciemne,razowe,zdrowa żywność.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna ocena przez dietetyka a czy jakieś leki na stałe? Choroby przewlekłe ?