Czy moja mama ma szansę na powrót do zdrowia po krioablacji?

Witam, moja mama (49 l.) przeszła miesiąc temu krioablacje. Powiklania niestety były zauważalne zaraz po zabiegu w wyniku, którego doszło do prawostronnego porazenia miesnia przepony. Uprzejmie proszę o pomoc w udzieleniu informacji, czy jest szansa na pełny powrót do zdrowia bądź odczuwalna poprawę, która znacznie ułatwi funkcjonowanie? Zapewne nie muszę nadmieniac, ze niestety jakość życia uległa znacznemu pogorszeniu - dusznosci (stopniowo nasilajace sie), ciagly kaszel, oraz osłabienie. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam, Oliwia

proszę sie pilnie konsultować z kardiologiem prowadzącym pacjentkę. Jest to metoda dobra w leczeniu AF. Nie powinno być takich objawów. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.