Czy moja szyjka macicy w 20 tyg. ciąży daje powód do niepokoju?

Witam serdecznie. Obecnie jestemw 20tym tygodniu ciązy. Jest to moja druga ciąza.na ostatniej wizycie Pani doktor stwierdziła rozwarcie na 0,5cm.ale szyjka dluga i nie skrócona. Kazala normalnie funkcjonowac.nie ukrywam jefnak ze się niepokoje. Czy to częste?

Lek. Michał Lenard

Takie rozwarcie nie jest istotne, nie ma Pani powodów do obaw. Zgodnie z zaleceniem swojego lekarza należy normalnie funkcjonować. Pozdrawiam!