Czy moja waga jest dobra co do wzrostu?

Mam 15 lat, ważę 65kg i mam 173cm wzrostu. wiem że waga jest dobra w stosunku do wzrostu. Nie uważam że jestem jakimś tam spaślakiem jak te wszystkie patyki które się odchudzają z niczego. Po prostu mam problem z brzuchem. jest on brzydki, obwisły (może nie tak bardzo) i chciałabym coś zrobić aby taki nie był. Bardzo mi zależy aby to zrobić do wakacji..... Próbowałam się odchudzać wcześniej, ale bez jakiś tabletek odchudzających. (nie widziałam różnicy i zrezygnowałam) Mój dzień na ogół wygląda tak: wstaje rano gdzieś o 5:30 szykuje się i jadę do sklepu (mamy) tam robie sobie śniadanie i wychodzę do szkoły na 8:00 Zjem tą 1 bułkę i tak do 4 nic nie jem. I to zależy bo czasem zjem coś o 4 a czasem nie Jak zjem to w domu już mało co, a jak nie to 1-2 kanapki. Nie wiem czemu mam ten brzuch, wcale dużo nie jem... (tak myślę). Robiłam brzuszki ale też nic Proszę o jakąś radę lub coś.
15 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie,

Twoja masa ciała rzeczywiście jest w normie. Jeśli chcesz pozbyć się brzucha, nie ma na to inne metody jak systematyczne wykonywanie ćwiczeń na mięśnie brzucha. Musisz się zmobilizować i codziennie, a przynajmniej 3-4 razy w tygodniu przeznaczyć na ćwiczenia kształtujące mięśnie brzucha np .popularne brzuszki. Inne ćwiczenia znajdziesz na stronie www.abccwiczenia.pl, a tutaj dodatkowe porady:
http://portal.abczdrowie.pl/sposob-na-plaski-brzuch
http://portal.abczdrowie.pl/jak-schudnac-z-boczkow

Twoim głównym problem są zbyt rzadkie posiłki. Powinnaś jadać częściej, gdyż to przyspiesza metabolizm i zapobiega odkładaniu się tkanki tłuszczowej w niechcianych miejscach. Polecam lekturę:
http://portal.abczdrowie.pl/regularnosc-posilkow-a-dieta

Pozdrawiam