Czy moja waga jest normalna? Pomocy

Witam, mam pytanie! często słyszę od moich od znajomych, że jestem za szczupła! mam 20 lat 165 cm wzrostu i ważę 47 kilo! nie mam żadnych problemów z jedzeniem jem normalnie a moja waga się nie zmienia już od 8 lat! czy to normalne?
20 LAT ponad rok temu

Witam,

Pani BMI rzeczywiście wskazuje na niedobór masy ciała.
Jeśli stałą masę ciała utrzymuje Pani od wielu lat (jednocześnie odżywia się Pani prawidłowo, nie stosuje diet odchudzających, ani nie podejmuje intensywnych treningów), możliwe, że po prostu "taka Pani uroda", niemniej myślę, iż warto dodatkowo skontrolować stan zdrowia w czasie wizyty u lekarza.

Pozdrawiam ciepło