Czy moja waga jest prawidłowa? Chciałabym mieć szczuplejsze uda i brzuch.

Mam 14 lat, mój wzrost to 165 cm i ważę 60 kg. Moje pytanie - czy ważę prawidłowo? Chciałabym, żeby moje uda i brzuch były szczuplejsze. Chcę schudnąć 3-4 kg. Proszę o radę :) Z góry dziękuję :)
14 LAT ponad rok temu

Witam,

Twoja masa ciała jest prawidłowa, nie martw się.

Odnośnie wyszczuplania dolnych partii ciała pomocne może być:
- bieganie,
- spacerowanie,
- jazda na rowerze,
- pływanie,
- kręcenie hula-hop,
- jazda na rolkach.

Możesz także wykonywać lekkie ćwiczenia (jeśli jesteś całkowicie zdrowa i nie ma przeciwwskazań do ich podejmowania), które znajdziesz na www.abccwiczenia.pl

Pozdrawiam

P.S
Pamiętaj, aby wszelkie działania konsultować z rodzicami/opiekunami.