Czy moja waga jest taka, jaka być powinna?

Ważę 60 kg przy wzroście 172 cm ;] Słodycze jem dość często ;] Czy moja waga jest odpowiednia?
ponad rok temu

Witam serdecznie,

Twoja masa ciała jest idelana, bowiem BMI wynosi 20,3 i odpowiada wartości 50 centyla. Nie odchudzaj się i odżywiaj zdrowo starając się ograniczyć słodycze, poneważ są one źródłem tzw. ,,pustych kalorii'', czyli nie dostarczają żadnch pożytecznych składników odżywczych. Zamiast nich wybieraj świeże i suszone owoce lub bakalie, które są zdrowsze.

Pozdrawiam