Czy moja waga w tym wieku jest prawidłowa?

Witam! Mam 14 lat ok.165 cm wzrostu ważę około 52 kg czy to za dużo jak na mój wzrost i wiek?

Witaj,
niestety nie podałaś/podałeś swojej płci, co (prócz wzrostu oraz masy ciała) jest istotne do określenia prawidłowości wagi :-)
W Twoim przypadku, zarówno jeśli jesteś młodą kobietką lub mężczyzną, Twoja masa ciała jest na idealnym poziomie.

Jeśli masz jakieś zastrzeżenia np. do wyglądu swojego ciała, polecam Ci ćwiczenia fizyczne (aktywny udział w w-f, pływanie, aerobic, rower itd czy ćwiczenia na wybrane partie ciałą typu brzuszki) oraz wdrażanie podstawowych zasad zbilansowanej prawidłowej diety (uniaknie słodyczy i słodkich napojów gazowanych, 5 porcji warzyw i owoców dziennie i inne, które znajdziesz w naszyhc wypowiedziach na forum). Pamiętaj, że jesteś w wieku, w którym się rozwijasz i nie wolno Ci stosować diet (co w Twoim przypadku dodatkowo zupełnie nie jest konieczne)

Pozdrawiam ciepło