Czy moje badania to coś groźnego?

Witam mam 27 lat ostatnio przeszlam badanie serca moj wynik jest taki 122436Qrsów Sredni rytm Hr 90max rytm 174 min rytm 50 . Nastepnie 56 pojedynczych nadkomorowych pobudzen przedwczesnych 121 tachykardii 9 rytmow nie miarowych . Wczasie badania zarejestrowano 121 okresow tachykardii zatokowej ogolna tendencja do tachykardii oraz nie wymiarowosci zatokowej . Nie liczne SVES ZWRACA UWAGE SKROCONY ODCINEK PQ . PROSZE ODPOWIEDZIEC CZY TO COS GROZNEGO WIZYTE U KARDIOLOGA MAM ZA 2msc . Obecnie dostalam leki by to serce tak nie walilo jak oszalale , lecz strasznie sie boje czy to bardzo powazne wspomne ze mam 27 lat schudlam 10 kg w ciagu 6 msc z tad seria badan wszystko wyszlo ok lecz tu z badania dobowym holderem jest cos nie tak :( prosze o odpowiedz dziekuje

Szanowna Pani, wynik nie sugeruje aby miało dziać się coś "groźnego", warto zbadać jeszcze poziom TSH