Czy moje bóle nóg mogą mieć związek z wynikami badania kręgosłupa?

Dzień Dobry, mam bóle nóg od kręgosłupa które kiedyś pojawiały się po ćwiczeniach i fizjoterapiach. Od 4 miesięcy mam częste bóle w udach ( najpierw prawa noga ), pózniej w śródstopiu w obu nogach. Czy wynik badań może być potwierdzeniem tych moich problemów ? . Wyniki badan MRI Odcinek szyjny „W pozycji badania spłycenie lordozy szyjnej. Cechy dehydratacji krążków międzykręgowych w szyjnym odcinku kręgosłupa, wysokość krążków międzykręgowych zachowana. Krążki międzykręgowe C5/C6 i C6/C7 delikatnie uwypuklają się ku tyłowi nieznacznie modelując worek oponowy. Szyjny odcinek rdzenia kręgowego i kanału kręgowego bez zmian. Wysokość i sygnał trzonów kręgów szyjnych w normie.” Odcinek piersiowy „Krążki międzykręgowe w piersiowym odcinku kręgosłupa bez cech dehydratacji, bez istotnych wypuklin. Piersiowy odcinek rdzenia kręgowego i kanału kręgowego bez zmian. Nierówne płytki graniczne trzonów kręgów piersiowych, z drobnymi guzkami Schmorla - najpewniej po przebytej chorobie Scheuermanna. Sygnał w trzonach kręgów piersiowych w normie.” Odcinek LS „Częściowa dehydratacja krążków międzykręgowych L3/L4 i L4/L5, krążki te nieco uwypuklają się w częściach tylno-bocznych, bez wyraźnego modelowania struktur nerwowych. Stożek rdzenia i lędźwiowy odcinek kanału kręgowego bez zmian. Nierówne płytki graniczne trzonów kręgów lędźwiowych, z guzkami Schmorla - najpewniej po przebytej chorobie Scheuermanna.”

Podane opisy MRI kregosłupa wykazują niewielkie zmiany zwyrodnieniowe : " Wyniki badan MRI Odcinek szyjny „W pozycji badania spłycenie lordozy szyjnej. Cechy dehydratacji krążków międzykręgowych w szyjnym odcinku kręgosłupa, wysokość krążków międzykręgowych zachowana. Krążki międzykręgowe C5/C6 i C6/C7 delikatnie uwypuklają się ku tyłowi nieznacznie modelując worek oponowy. Szyjny odcinek rdzenia kręgowego i kanału kręgowego bez zmian. Wysokość i sygnał trzonów kręgów szyjnych w normie.” Odcinek piersiowy „Krążki międzykręgowe w piersiowym odcinku kręgosłupa bez cech dehydratacji, bez istotnych wypuklin. Piersiowy odcinek rdzenia kręgowego i kanału kręgowego bez zmian. Nierówne płytki graniczne trzonów kręgów piersiowych, z drobnymi guzkami Schmorla - najpewniej po przebytej chorobie Scheuermanna. Sygnał w trzonach kręgów piersiowych w normie.” Odcinek LS „Częściowa dehydratacja krążków międzykręgowych L3/L4 i L4/L5, krążki te nieco uwypuklają się w częściach tylno-bocznych, bez wyraźnego modelowania struktur nerwowych. Stożek rdzenia i lędźwiowy odcinek kanału kręgowego bez zmian. Nierówne płytki graniczne trzonów kręgów lędźwiowych, z guzkami Schmorla - najpewniej po przebytej chorobie Scheuermanna.”
Jak inne wyniki : Stan ogólny ? sen?? Ważne objawy, PACJENT, do omówienia z Lekarzem leczącym, Konieczna pełna konsultacja, wywiad, rozmowa, badanie neurologiczne, ocena stanu zdrowia i nastroju, trybu życia i pracy. Pozdrawiam i zapraszam