Czy moje dolegliwości kwalifikują się do operacji wszczepienia stymulatora mózgu?

Witam,mam 18 lat i od ponad 3 lat choruję na zaburzenia obsesyjno-kompulsywne.Są one na tyle silne że uniemożliwiają mi normalne funkcjonowanie-nie wychodzę z omumam ataki paniki,ciągle chudnę,tpadają mi wlłosy ,a moja twarz jest cała pokryta bliznami i sączącymi się ranami (od wyciskania i rozdrapywania) .Ani farmakoterapia ani psychoterapia nie dały dotychczas większej poprawy.Stąd też moje pytanie-Czy takie dolegliwości kwalifikują się do operacji wszczepienia stymulatora mózgu? Bardzo dziękuję za wszelkie odpowiedzi.

Dzień dobry, taką decyzję podejmuje lekarz prowadzący w zależności od kilku czynników m.in. stan kliniczny, wyniki badań czy wiek pacjenta.