Czy moje dolegliwości mogą być związane z zapaleniem zatok?

Witam Zaczne od początku. Jakieś 2 miesiące temu stwierdzono u mnie zapalenie zatok przewlekłe. Od tamtego momentu widze tak jakby podwójnie w pionie ... raczej gdy jest ciemniej tak od19... Czasem.mam takie kłucie w głowie jakby nożem czy cos... czasem rez kłuje mnie pod zebrami z prawej strony lub lewej. Czy ktos mi powie od czego to moze byc i do jakiego lekarza sie zgłosić? Martwie się caly czas mysle o tym ... boje.sie mam 18 lat

Lek. Paweł Szadkowski

Proszę pilnie udać się do lekarza laryngologa i okulisty. Jeśli oni wykluczą patologię, a objawy będą się utrzymywać należy skonsultować się z neurologiem (ale lekarze powinni po drodze pomóc pani ukierunkować odpowiednio diagnostykę).