Czy moje dolegliwości mogą powodować tabletki antykoncepcyjne?

Witam! Od miesiąca występują u mnie stały ból głowy i stan podgoraczkowy (temp. 37,2- 37,8). Oprócz tego nic mi nie dolega. Badania krwi i moczu nie wykazały stanu zapalnego, wyniki są wręcz idealne. Czy taki stan może być spowodowany przez tabletki antykoncepcyjne? Od 3 miesięcy biorę inne tabletki niż poprzednio (z większą dawką hormonów). Jeśli tak, to czy można wykonać jakieś dodatkowe badania, aby się upewnić że tabletki sa przyczyną moich dolegliwości?

Witaminy w ciąży

Lek. Tomasz Budlewski

wskazana wizyta u lekarza rodzinnego, a jaki pomiar ciśnienia tętniczego w czasie bólu głowy?
po wstępnym badaniu u lekarza rodzinnego będzie można coś więcej powiedzieć. i zalecić dalsze postępowanie.

Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.