Czy moje dolegliwości mogą świadczyć o problemach z sercem?

Witam, mam na imię Mateusz, mam 21 lat. Byłem dzisiaj u lekarza w sprawie dziwnych objawów, które występują dosłownie przed zaśnięciem gdy już czuje, że „odlatuję”. Zaczyna się od kołatania serca potem czuje je w gardle następnie zawroty głowy. Te objawy miałem przez ostatnie 3 miesiące jakoś 3,4 razy w tygodniu. W międzyczasie pojawiał się dziwny prąd, który przechodził od klatki do głowy nie umiem tego inaczej nazwać. Teraz czuje, że się pogorszyło zaczyna się jak zawsze od kołatania zawrotów, ale ostatnio doznałem dziwnego uczucia gorąca przez dosłownie parę sekund również od klatki do głowy po tym miałem duszności bardzo ciężko mi się oddychało i przez to musiałem w końcu udać się do lekarza. Obstawiałem problemy z sercem, ale lekarz powiedział, że to przez moją krzywą przegrodę nosową (mam ją skrzywioną od podstawówki), że przez nią zbyt mało tlenu dociera do mózgu podczas snu i stąd moje problemy. Na moją prośbę zrobiono mi EKG serca, lecz lekarz po obejrzeniu wyników powiedział, że te wyniki nie mają znaczenia, ponieważ to wszystko przez niedotlenienie mózgu. Dodam, że wszystko zaczęło się od lekkiego udaru (przez tydzień było mi słabo, omdlenia) Lekarz dał mi skierowanie do laryngologa oraz EKG gdybym chciał iść z tym do specjalisty. Proszę o opinie, ponieważ nadal uważam, że to problem z sercem… Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze warto jest założyć holtera na 24 h lub 7 dni z rejestratorem zdarzeń proszę udać się do lekarza kardiologa