Czy moje dolegliwości mogą wskazywać na nerwicę?

Witam. Mam problem. W sierpniu 2018 miałam epizod tzn będąc w domu zrobiło mi się słabo serce biło szybko. Nie wiedziałam co się dzieje. To dodatkowo zestresowalo mnie. Wezwalam pogotowie. Ale gdy przyjechali byli już po wszystkim. Trwało to jakaś godzinę. Dostałam skierowanie do kardiologa. USG serca w normie. Hitler w czerwcu 2019. Dodam że na ogół mam niskie ciśnienie. Dobrze się czuje. Nie mam problemu z wniesieniem wózka razem z córką na parter pokonując kilka schodów. Noszę węgiel. Biegam za dziećmi. I jest okej. Dodam jeszcze ze miewam leki boje się bezzasadnie. Wiem o tym. Probuje z tym walczyć. Ostatnio lekarka stwierdzila u mnie zespół jelita drażliwego. Dodatkowo miewam klucia w sercu. Rok temu zostalam nagle sama po urodzeniu drugiego dziecka. Wszystko na mojej głowie. Czy to może być nerwica? Jestem osobą bardzo przezywajaca wszystko. Jestem nerwowa. Co robić?

Witam!
Dolegliwości przedstawione przez Panią najbardziej pasują do nerwicowych. Wskazana diagnostyka w Poradni Zdrowia Psychicznego (lekarz psychiatra lub magister psychologii klinicznej). W razie potrzeby zlecą wykonanie odpowiednich badań laboratoryjnych, a po zdiagnozowaniu zaproponują właściwą formę leczenia. Powodzenia.
W. Łuczkowski.