Czy moje dolegliwości są spowodowane urazem mózgu?

Witam, dwa lata temu doznałem urazu mózgu a dokładnie: Ogniskowe stłuczenie tkanki mózgowej w okolicy czołowej i skroniowej po stronie lewej, od tamtego czasu zauważyłem bardzo dziwne rzeczy a mianowicie ciężko mi się skupić, ciężko mi zapamiętać treści werbalne np..to co ktoś do mnie powiedział jak i również przeczytane, jeśli chodzi o obrazy to nie mam problemu z zapamiętywaniem i jeśli chodzi o dźwięki również, jestem strasznie z tego powodu zakompleksiony i mam stany lekowe przed ludźmi co mi się wydaję spowodowane jest moimi kompleksami z powodu tego deficytu który doznałem podczas wypadku, dlatego szanowni państwo moje pytanie brzmi czy to co zaobserwowałem jest możliwe przez ten uraz ? Dziękuję za pomoc i za wszelkie odp

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultowanie tych dolegliwości z neurologiem oraz psychiatrą. Pozdrawiam.