Czy moje dolegliwości to kolejny objaw schizofrenii?

witam mam nierozpoznaną schizofrenie ale dzisiaj znów przyuwazylam u siebie jeszcze jedna rzecz,od jakiegos czasu to sie powtarza ale dotarło do mnie teraz ,tak jest ,że oglądam coś i słysze zupełnie co innego niż jest w wideo,tzn ktoś coś mówi jak ogladam coś a ja slysze czasami ,w sumie dosc czesto slowa ,cale zdania ktorych nie bylo czy nie ma,albo ktos w realu tez tak jest ze ktos cos do mnie mowi a ja slysze zupelnioe co innegom,mam rozne objawy ale nie mialam jeszcze tak ze nie wiem co kto do mnie mowi albo co ktos powiedzial w danym filmie bo slysze zupelnie inne wyrazy ale jakby to powiedziala ta osoba.w sumie mam duzo innych dziwnych objawow ale dzisiaj uswiadomilam sobie nastepny problem z tym zwiazane

Dzień dobry, bardzo proszę zgłosić się do lekarza psychiatry. Tylko on może zweryfikować to, co Pani dolega. Przez internet nie da się i nawet niewolno diagnozować pacjentów.

Pozdrawiam