Czy moje dziecko ma owsicę?

Moje dziecko przyszło do mnie i mi pokazała coś białego małego i delikatnie się ruszla nie wiem co to jest czy to owsica poszłam do apteki po jakimś lek i jeszcze jej tego nie podała. bo nie wiem czy mogę nie może się załatwić i się boji co to jest mam iść do lekarza jest godzina 20:26

Szanowna Pani, całkiem możliwe że to owsica. Dobrze by było aby dziecko zbadał lekarz