Czy moje dziecko ma problem z emocjami?

Witam, mam problem z dzieckiem a przynajmniej tak mi się wydaje. Ma 6 lat i problem z emocjami. Nie chce żeby wpłynęło to na jego dalsze życie. Czy na pierwszą wizytę u Pani muszę przyjść z dzieckiem?

Witam,

konsultacja psychologiczna dzieci odbywa się w obecności rodziców (zbierany jest szczegółowy wywiad), psycholog obserwuje zachowanie dziecka, w obecności rodzica (dziecko oswaja się z sytuacją) i samego dziecka, w celu określenia problemu, rodzaju dysfunkcji, Wskazana jest wizyta w Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej.

Pozdrawiam

Witam Panią
Jeżeli dzieje się cokolwiek niepokojącego w zachowaniu
dziecka lub występują trudności w kontakcie z dzieckiem,
należy skonsultować problem z psychologiem dziecięcym,
np. w Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej.
Do psychologa należy udać się razem z dzieckiem.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl